Start Planning
Святої Трійця

Святої Трійця 2021, 2022 і 2023

Православна П’ятдесятниця відсвяткувала вже сотні років як найважливіше християнське свято, і сьогодні його продовжують святкувати з великою пристрастю. Українці часто називають П’ятидесятницю “Трійцею”, що означає “Неділя Трійці”.

рікДатаДеньсвяткові дні
202120 червеньНеділяДень Святої Трійця
21 червеньПонеділокСвято Трійця
202212 червеньНеділяДень Святої Трійця
13 червеньПонеділокСвято Трійця
20234 червеньНеділяДень Святої Трійця
5 червеньПонеділокСвято Трійця
202423 червеньНеділяДень Святої Трійця
24 червеньПонеділокСвято Трійця
Будь ласка, прокрутіть донизу сторінки, щоб побачити дати попередніх років.

Близько чверті 43-мільйонного населення України кажуть, що вірять в Бога, але лише 37 відсотків кажуть, що вони регулярно відвідують церкву. Більшість релігійних осіб в Україні називають християнами, а найбільша християнська деномінація вже давно є Східним православ’ям.

Католики та інші християнські групи, що живуть в Україні, також можуть святкувати П’ятидесятницю, але не обов’язково в один день. Православна П’ятидесятниця відзначається за Юліанським календарем, а католицька та протестантська П’ятидесятниця – за григоріанським.

Багато церков в Україні проводять спеціальні служби у день Православної П’ятидесятниці, але існує багато традицій та подій за межами церкви. Наприклад, іноді люди прикрашають свої будинки травою, травами, гірляндами та зеленими гілками, тому П’ятдесятниця також називається в Україні “Зеленою неділею”. Багато хто також відвідує могили своїх померлих близьких у П’ятдесятницю, залишаючи якусь їжу на могилах.

П’ятидесятниця – це також чудовий час вийти на вулицю, бо саме в цей час Україна найзеленіша. Також, в цей час фермери косять і збирають сіно.

Попередні роки

рікДатаДеньсвяткові дні
20207 червеньНеділяДень Святої Трійця
8 червеньПонеділокСвято Трійця
201916 червеньНеділяДень Святої Трійця
17 червеньПонеділокСвято Трійця
201827 травеньНеділяДень Святої Трійця
28 травеньПонеділокСвято Трійця
20174 червеньНеділяДень Святої Трійця
5 червеньПонеділокСвято Трійця